Movies
Ratings
505
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0