Series
Ratings
124
Couple or TroubleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
All InRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5