Series
Ratings
56- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 2.5
MemoryRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.5