Series
Ratings
293
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5