Series
Ratings
229
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Follow The WindRated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 4.0
Kissable LipsRated ★ 2.5
Love TractorRated ★ 4.0
A Shoulder to Cry OnRated ★ 4.0
BluemingRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SK8 the InfinityRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0