Movies
Ratings
160
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0