Series
Ratings
94
What's Up?Rated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
MamaRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5