Movies
Ratings
725
The HandmaidenRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Miss JulieRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 4.0
A Blood PledgeRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 0.5
The HitcherRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 1.5
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 3.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
Scream 4Rated ★ 1.0