Series
Ratings
61
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 1.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 3.0
- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5