Series
Ratings
455- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0