Series
Ratings
61
Always HomeRated ★ 4.0
Veil of ShadowsRated ★ 5.0
Use for My TalentRated ★ 1.5
Love Between LinesRated ★ 5.0
Love of the Divine TreeRated ★ 3.5
Sniper ButterflyRated ★ 5.0
City of RomanceRated ★ 3.5
Deep Affection EyesRated ★ 4.0
Sweet GamesRated ★ 3.5
Twelve LettersRated ★ 4.5
RebornRated ★ 4.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 4.0- CambrianRated ★ 5.0
I Am Nobody: The Showdown Between Yin & YangRated ★ 4.5
Love in the CloudsRated ★ 5.0
Dashing YouthRated ★ 4.5
Lost You ForeverRated ★ 3.0
I Am NobodyRated ★ 4.5
Perfect MatchRated ★ 4.0
Mr. BadRated ★ 3.0