Series
Ratings
38
Fallout Season 1Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Top Boy Season 3Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
ElpisRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
No Side GameRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0