Movies
Ratings
1340
Lost in the MountainsRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5
Night and DayRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 4.0
Grass LabyrinthRated ★ 3.0
He Who Gets SlappedRated ★ 4.0
Castle of SandRated ★ 3.0
Goodbye to the PastRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.0- Strawberry BlondeRated ★ 5.0
UnbalanceRated ★ 2.5- AtmanRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
The American FriendRated ★ 3.5
Serpent's PathRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.5