Series
Ratings
210
Miss MermaidRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
One Warm WordRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 3Rated ★ 2.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 2Rated ★ 3.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5