Titles you rated
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Beyond the BarRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0