Movies
Ratings
554
We Live In TimeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5