Series
Ratings
74
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5