Series
Ratings
32
Princess HoursRated ★ 4.5- Swimming in the DarkRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- Mother GamesRated ★ 4.5
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.5
Residential ComplexRated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Tower of SandRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0