Movies
Ratings
414
Once We Were UsRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0