Series
Ratings
118
RugratsRated ★ 3.0- GeGeGe no Kitaro Season 4Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- SmileRated ★ 3.0
Aka medakaRated ★ 3.5- 휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 3.0
- 천국에서 너를 만나면Rated ★ 3.0
- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 3.5
BartenderRated ★ 2.5- 오늘은 안녕Rated ★ 3.5
- 노래 오빠Rated ★ 3.0
- 마지막 약속Rated ★ 3.5
- 한도쿠Rated ★ 4.0
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 4.5
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 3.0- Stand up!!Rated ★ 5.0
- Lucky SevenRated ★ 2.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5