Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
Anti HeroRated ★ 3.0
Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 1.5
Save MeRated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Okura: Cold Case InvestigationRated ★ 2.5- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0