Movies
Ratings
1654
Porco RossoRated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Good FortuneRated ★ 2.0
The Look of SilenceRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 2.0- HumintRated ★ 1.5
Electronic Labyrinth THX 1138 4EBRated ★ 2.0
Inner SensesRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 1.5
The Lakeside Murder CaseRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.5
New NormalRated ★ 1.5
Locked InRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 4.0