Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0