Movies
Ratings
421
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 4.5
10 MinutesRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.5