Series
Ratings
270- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.5- 풍향고Rated ★ 3.5
- 풍향고Rated ★ 3.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0- The FanRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5