Series
Ratings
61
The Art of SarahRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 3.0