Series
Ratings
186- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0