Series
Ratings
74
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5