Movies
Ratings
267
Perfect SenseRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0