Movies
Ratings
530
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
September 5Rated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
The SonRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Way We WereRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.0
OneginRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5