Series
Ratings
280
TriggerRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Hero MaskRated ★ 0.5
BabylonRated ★ 2.0
A Clean SweepRated ★ 4.5