Movies
Ratings
590
Saving Private RyanRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0