Movies
Ratings
573
FrankensteinRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
- CabrioletRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5