Series
Ratings
47
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5