Titles you rated
The Return of SupermanRated ★ 0.5- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 0.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.5
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
IRISRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 0.5
CSI: MiamiRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0