Series
Ratings
107- DexterRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Ninjago: Masters of SpinjitzuRated ★ 4.0
Yo-Kai WatchRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
TorikoRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 1.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0