Series
Ratings
94
MaidRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5