Series
Ratings
29
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The ExpanseRated ★ 4.5
The ExpanseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0