Series
Ratings
43
Non Non BiyoriRated ★ 5.0
ZENSHURated ★ 2.5
MedalistRated ★ 4.5
Cinderellas of MidsummerRated ★ 0.5
My Dear ExesRated ★ 5.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Sket DanceRated ★ 5.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.5
Handa-kunRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5