Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Trillion GameRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5