Movies
Ratings
258
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0