Movies
Ratings
834
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
Two Distant StrangersRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0