Movies
Ratings
242
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0- SonsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
JoramRated ★ 3.0