Movies
Ratings
1198
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
MantisRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5