Series
Ratings
156
Legal HighRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5