Series
Ratings
44
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
ATEEZ : TREASURE FILMRated ★ 4.5
Code Name Is ATEEZRated ★ 5.0
Salary Lupin ATEEZRated ★ 5.0
ConnectRated ★ 0.5
I Hate Going to WorkRated ★ 3.0
Technoroid OvermindRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 1.5
Kamen Rider DriveRated ★ 5.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0