Series
Ratings
94
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
JugglersRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5