Movies
Ratings
400
MasqueradeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
UsRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0