Series
Ratings
130
Inspector KooRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5