Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- Ready or Not: TexasRated ★ 1.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5- 원피스 33기Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5